A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Kaltrina Selimi - Ditelindja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  213

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/11/2009

2009-11-19T00:00:00

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Këngë e albumit:

"Copy Paste"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2009
Harroj kur dal nga shtepia
telefonin nuk e kam
ndonjehere harroj dhe veten
ndonjehere s'e di kush jam
harroj emra dhe mbiemra
çdo dite dhe me shume po ndihem bosh
harroj gjithçka zemra ime
po nuk harroj Ditlindjen ke sot

Ref.
Gezuar ditelindjen zemra ime
Shpriti im po te uron
E di nuk muund te jem prane teje
sa here që ti feston
Gezuar ditelindjen zemra ime
Shpriti im po te uron
E di nuk mund te jem prane teje
sa here ë ti feston
Pa mua pa mua
Pa mua pa mua tiiiii
Pa mua pa mua
Pa mua pa mua tiiii

Harroj gjithçka per veten
harroj nese egzistoj
kete dite s'e kam harruar
dhe çdo vit te jete njesoj
trendafil un kam ne duar
nje vend bosh per ty ne tavoline
e me vetmine bej gezuar
dhe 100 here per Dashurine

Ref.
Gezuar ditelindjen zemra ime
Shpriti im po te uron
E di nuk mund te jem prane teje
sa here që ti feston
Gezuar ditelindjen zemra ime
Shpriti im po te uron
E di nuk mund te jem prane teje
sa here qe ti feston
Pa mua pa mua
Pa mua pa mua tiii
Pa mua pa mua
Pa mua pa mua tiii


Ky tekst u dërgua nga Queen'tessKartolina (2)

2018-05-22 16:55:58
Gezuar ditelindjen zemra ime
Shpirti im po te uron
E di nuk mun te jem pran teje
Sa her qe ti feston
2018-04-20 15:43:28
Gezuar Ditlindjen zemra ime

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019