Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Selimi & Alban Mehmeti - Potpuri 1 (Gezuar 2018) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kush ta blejti moj lulie oj oren e dores
Oj oren e dores o
2x

Mu ma blejti oj lulie
Djali prej kosoves, djali prej kosoves o
2x

Oj lulie o llokum
Llokumi me ngjyra, llokumi me ngjyra o

Qka ka nuse n’mahall ton
Ti je ma e mira, ti je ma e mira o

Oj lulie o llokum
Llokumi me arra, llokumi me arra

Ti ner shoqet je ma e mira
Sonte je e para, sonte je e para o


Kaltrina Selimi & Alban Mehmeti - Potpuri 1 (Gezuar 2018)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2018)".
3. Video është e këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2018)", por nuk këndohet nga Kaltrina Selimi & Alban Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Selimi:


Komente 0