Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kaltrina Selimi & Alban Mehmeti - Oj Lulije O Llokum (Potpuri)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulije O Llokum (Potpuri)".
3. Video është e këngës "Oj Lulije O Llokum (Potpuri)", por nuk këndohet nga Kaltrina Selimi & Alban Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kaltrina Selimi & Alban Mehmeti - Oj Lulije O Llokum (Potpuri)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Alban Mehmeti

15/08/2019

2019-08-15T14:30:13+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Oj Lulije O Llokum (Potpuri)" kënduar nga Kaltrina Selimi & Alban Mehmeti.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Oj Lulije O Llokum (Potpuri)".
Videoklipi nga Kaltrina Selimi & Alban Mehmeti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet