A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kaltrina Shalaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Kaltrina Shalaku është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Gjenovefa Myrtaj

Herman Zeka

Anila Toto

Venera

Laerta Kajtani

Liliana Shkodrani Bici

Tina Jortimela

Kristina Sarma

Leoreta Xhaferi

Kristjana


Tags: Kaltrina Shalaku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019