Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kamali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Kamali është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2013, Kamali & Niko merr pjesë në Celësi Muzikor 7 me këngën "My Fire", në bashkëpunim me KMC. Në Maj 2013, Kamali, Albo-A & Katty marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "Hapi I Pare". Në Maj 2014, Mikeb merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Hot Gal", në bashkëpunim me Kamali & Alboman. Në Maj 2015, Mikeb merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "All Eyes On Us", në bashkëpunim me Kamali & Alboman. Më datë 7 Shkurt 2016, Mikeb publiko...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pepi

Hanello

Bidaki

Enigma

Binny Smalls

Legjenda

Biggi

Dj Bussulla

Big Night

Wllatki

Tags: Kamali


Komente mbi këtë artist