Kani
Kani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Kani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Dhjetor 2018, reperi nga Mitrovica, Kani publikon videoklipin "Shotgun". Bita Beatz është kujdesur për ‘beat-in’, ndërsa tekstin e ka shkruar vet Kani. Miksimi dhe masterizimi është për në Interplay Studio (GJEJTI). Për xhirimin e videos muzikore është angazhuar Arjanit Kajtazi. Më datë 30 Maj 2019, Strongz publikojnë videoklipin "Kush Po Don Fam", në bashkëpunim me Kanin. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production. Më...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0