Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kanita

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  436
 • Emri i Vërtetë:
 • Kanita Suma
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Kanita është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Kanita Suma jeton ne Kondove (Maqedonia, Shkup). Jane 4 motra dhe 1 vella kjo eshte femija e 4-t. Familja Suma eshte nje familje e njohur ne Shkup. Kanita tregon se ne moshe shume te vogel ka filluar te kendoje, por ka ardhur nje dite qe ajo ta shprehe talentin e saj. Prinderit e saj ndjehen krenare me Kaniten. Ata thane se "kishim me shume besim te vajza jone e madhe Arberesha, por kemi gabuar. Kanita ishte ajo qe e mbante ne zemer muziken dhe t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

66 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Faqja

Zyrtare

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (10)

19
11
8
10
4
5
4
8
15
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ariana

Rinna

Oreta Leka

Xhesika Polo

Edea Demaliaj

Fatjona Kuçi

Arinda Gjoni

Wendi Mancaku

Vanesa Sono

Eronida

Tags: Kanita, Kanita Suma


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet