Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kanita - Endrra Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  233

Don't try to do what i do best
just live singing to me love

Zgjohem n'mengjes
ne mende te kam
arsyeja e vetme qe e lumtur jam
ti me jep shpres
ti me jep shpirt
ne ditet met errta
ku m'duhet pak drit
rri pergjithmon
rri se te du
ne t'mir e ne t'keqe
ti jeton me muuuu, jeeee
Muzika imeee...

Ref.2*
po, per ty dot kendoj
per ty let jehoj
kenga dhe vargjet qe ty ti kushtoj
s'do te ishte e njejt asgje pa ty
kto tinguj jan nota qe kurr skan mu kry

Lind sikur diell nuk perendon
qielli ndrron ngjyra
por ti nuk mbaron
gjithmon je aty
kurr nuk mungon
i vetmi e vetmja
qe nuk me deshpron
qdo dit e me shum
lidhem me tyy
lutem qe jeta t'na mbaj bashk te dyy, jee
Muzika imeee

Ref.2*
po, per ty dot kendoj
per ty let jehoj
kenga dhe vargjet qe ty ti kushtoj
s'do te ishte e njejt asgje pa ty
kto tinguj jan nota qe kurr skan mu kry

hej heeej heeej heeej heeej heeej heeej heeej heeej heeej heeej heeeej hej hej hej

Ref.1
po, per ty dot kendoj
per ty let jehoj
kenga dhe vargjet qe ty ti kushtoj
s'do te ishte e njejt asgje pa ty
kto tinguj jan nota qe kurr skan mu kry


Ky tekst u dërgua nga DrenkaKanita
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/10/2013
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Lyrical Son


Kanita - Endrra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrra Ime".
3. Video është e këngës "Endrra Ime", por nuk këndohet nga Kanita.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kanita:


Komente 35