Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kanita - Sorry

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sorry".
3. Video është e këngës "Sorry", por nuk këndohet nga Kanita.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kanita - Sorry  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

12/04/2016

2016-04-12T17:16:09+00:00You gotta go and get
Angry at all of my honesty
You know I try but I don't do too well with apologies
I hope I don't run out of Time could someone call the referee
Cause I just need one more shot at forgiveness

I know you know that I
made those mistakes maybe once or twice
And by once or twice I Mean
Maybe a couple a hundred times
So let me oh let me
Redeem oh redeem oh my self tonight
Cause I just need one more shot at second chances

Yeah
Is it too late now to say sorry
Cause I’m missing more than just your body
Is it too late now to say sorry
Yeah I know that I let you down
Is it too late to say I'm sorry now
I’m sorry yeah
Sorry yeah
Sorry
Yeah I know that I let you down
Is it too late to say I’m sorry now

I'll take every single piece of the blame
If you want me too
But you know that there is no innocent one in this game for two
I'll go I'll go and then
You go you go out and spill the truth
Can we both say the words and forget this

Yeah
Is it too late now to say sorry
Cause I’m missing more than just your body
Is it too late now to say sorry
Yeah I know that I let you down
Is it too late to say I'm sorry now

I'm not just trying to get you back on me
Cause I’m missing more than just your body
Is it too late now to say sorry
Yeah I know that I let you down
Is it too late to say I'm sorry now

I’m sorry (yeah)
Sorry (oh)
Sorry
Yeah I know that I let you down
Is it too late to say I'm sorry now

I’m sorry (yeah)
Sorry (oh)
Sorry
Yeah I know that I let you down
Is it too late to say I'm sorry now


Ky tekst u dërgua nga Albesa Zekaj
Më Shumë Këngë Nga Kanita:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet