Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kanye West - Skit #3 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


This was founded years ago
By broke slaves, years ago
Who did not have, years ago
By broke brothas in the 20s, years ago
Who did not have when we could not eat
Hmm, remember that?
Eating all of our cereal with forks because we wanted to save the milk, do you remember that? Hmm?
Do you remember all those Christmases when your Mama walked in the room and pretended she was the tree, huh?
Remember that?Nuk kemi video për këtë këngë.


Kanye West
Publikimi: 01/01/2007


Kanye West - Skit #3
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skit #3".
3. Video është e këngës "Skit #3", por nuk këndohet nga Kanye West.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kanye West:


Komente 0