Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kastriot Tusha - Ti Je E Vetmja Zemer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je E Vetmja Zemer".
3. Video është e këngës "Ti Je E Vetmja Zemer", por nuk këndohet nga Kastriot Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kastriot Tusha - Ti Je E Vetmja Zemer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Teksti:

Irma Kurti

Këngë e albumit:

"Nostalgjia E Serenates Korcare Vol.1"

Këngë e albumit:

"Jeto Jeten"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Nuk e di si mund të flihet në këtë natë,
kaq shumë dritë ajo s’ka patur asnjëherë,
lart në heshtje qielli mbledh me mijra yje
në sytë e tu, në shpirtin tim i hedh.

Nuk fryn erë gjithçka më duket se ka ngrirë
dhe ke frikë të hedhësh qoftë edhe një hap,
i hutuar, dehur nga prania jote,
i mrekulluar jam dhe nga kjo natë.

Refreni:
Ti je për mua një diell,
ti je për mua një ëndërr.
Ti je për mua gjithçka,
Ti je e vetmja zemër.

Të dua përjetë.

Ja fjalë të pathëna
në buzë më digjen tani,
shpirtin ma brejnë pasionet
zemrën ma djeg ti.
Të dua në përjetësi.


Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet