Audio

Kastro Zizo - Raggaton Mix  (Feat. Mr. Elvis)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2010

2010-12-29T11:28:15

Featuring

Mr Elvis

Këngë e albumit:

"Kështu E Doni Ju!"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Raggaton Mix" kënduar nga Kastro Zizo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kastro Zizo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:

Më Shumë...