Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo - You Broke My Heart Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

zemer kur je me mua nuk mendon ti per ty
zemer kur sje me mua ti me tjeter dy sy

yeh yeh ti per mua jo nuk je yeh yeh
sa ke kaluar ti ne jete yeh yeh
E ke mohuar veten yeh yeh

i love you girl
You Broke My Heart

zemer kur je me mua nuk mendon ti per ty
zemer kur sje me mua ti me tjeter dy sy

yeh yeh ti per mua jo nuk je yeh yeh
sa ke kaluar ti ne jete yeh yeh
E ke mohuar veten yeh yeh


Ky tekst u dërgua nga Ina Kurti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Kastro Zizo
Publikimi: 13/12/2010
Muzika: Kastro Zizo
Teksti: Kastro Zizo


Kastro Zizo - You Broke My Heart
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Broke My Heart".
3. Video është e këngës "You Broke My Heart", por nuk këndohet nga Kastro Zizo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 0