Live Video

Kastro Zizo - Ai Ajo  (Feat. Bora Dokle)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/05/2014

2014-05-08T17:04:06

Featuring

Borjana Dokle

Pjesëmarrëse në

Top Fest 11
KASTRO

erdhi dita shkoi nata
une e di qe ty ste pata
jo o o ty jo o o
e mban mend sa shume tu ngjita
dhe syte mu ben si drita
je e e ti a a a

BORA

nuk e ndiej cfare dua
me kerko ti cdo moment
skam besim te vetja
se nje dite do me lesh

REFRENI 2X

e,ai,ajo e,ai,ajo e,ai,ajo
do te mbetem zog
e,ai,ajo e,ai,ajo e,ai,ajo
sonte e pergjithmon

KASTRO

a mendon se jam i marri
jam i vetmi i pafati
duam ne duam ne
jam i dehur si cdo nata
qe sme dhe jo jo sme dhe

BORA

qesh e qaj me vete
se kuptoj se cfare po ndodh
jam e marra e kohes
edhe zemren ta dhuroj

REFRENI

e,ai,ajo e,ai,ajo e,ai,ajo
do te mbetem zog
e,ai,ajo e,ai,ajo e,ai,ajo
sonte e pergjithmone


Ky tekst u dërgua nga Igli Fusha
Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:

Më Shumë...