Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo - Mall Burri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Mall Burri" kënduar nga Kastro Zizo.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Mall Burri".

Ky tekst është kërkuar 6 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
6

DËRGO TEKSTIN
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/11/2021
Muzika: Kastro Zizo
Teksti: Genc Llakaj Nga Libri "Pa Ty Zogjte Keq Kendojne"
Orkestrimi: Arber Kocllari
Kitare: Bleart Kepuska
Video Produksioni: Zizo Production
Dop: Dean Anadolli, Arber RoshiKastro Zizo - Mall Burri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall Burri".
3. Video është e këngës "Mall Burri", por nuk këndohet nga Kastro Zizo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 0