Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo - Kujë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nga dita e parë që ti më solle
Lumturinë ti ia mohove
Se sistemit i tregove
Që e vetme ti ia dole
Ne tokë ti re dhe nuk më pe
Asnjë nga ne
Do kishte bërë ndryshimin e kërkuar jo
Edhe të duan, e mohuan
Çdo fjalë tënden e sulmuan
Se të gjitha t'i kërkuan femër, grua
Zemër shpuar, e dhunuar
Masakruar, e duruar, e lënduar
Nga ato duar, zemër, grua

[REF.:]
Hej, at je tej, po jep jetë
Gruan vret
A ke zot? A ke lot?
Hej, at je tej, po jep jetë
Gruan vrеt
A ke zot? A ke lot?

Të zënë mallkimet е çdo gruaje
Ti je simbol trishtimi
Aq rrënim ke ti në shpirt
Me sytë e një tirani
Hapu dhe
Me ulërima sot po qaj
Hapu dhe
Dhe sot shikimin ti ma kthe
Hapu dhe
Hapu dhe
Hapu dhe
Hapu dhe

[REF.:]
Hej, at je tej, po jep jetë
Gruan vret
A ke zot? A ke lot?
Hej, at je tej, po jep jetë
Gruan vret
A ke zot? A ke lot?
Hej, at je tej, po jep jetë
Gruan vret
A ke zot? A ke lot ti?
Hej, at je tej, po jep jetë
Gruan vret
A ke zot? A ke lot ti?
Hej, at je tej, po jep jetë
Gruan vret
A ke zot? A ke lot ti?
Hej, at je tej, po jep jetë
Gruan vret
A ke zot? A ke lot ti?


Kastro Zizo - Kujë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujë".
3. Video është e këngës "Kujë", por nuk këndohet nga Kastro Zizo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 0