Katilirrebel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Katilirrebel është një këngëtar. KatiliRrebel emri i te cilit eshte Litron Spahiu origjine nga qyteti i Kukesit, por eshte rritur ne Tirane ku dhe banon prej vitesh. Ne vitin 2010 krijoi rep grupin muzikor The Albanian Tigers (Tigrat Shqiptar)e ne vitin 2012 vazhdoj me lancimin e kengeve te tij ne bashkpunim me shokun e tij te ngushte ATG. Aktualisht eshte lideri i grupit TAT dhe eshte idolli i shumices te te rinjeve pasi konsiderohet nje Bad Boy per moshen e tij. Ai ka lind m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

E-Mc Intro

Kasamo

Niti

Leon Zaskoku

Ardy

Poku

Addi Pllana

Ilsi Ademi

Arjan Lekaj

Ardit Tafarshiku


Tags: Katilirrebel

Krijo Një Kartolinë