Katilirrebel
Katilirrebel
Katilirrebel
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 5 Janar 1995
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Katilirrebel është këngëtar. KatiliRrebel emri i te cilit eshte Litron Spahiu origjine nga qyteti i Kukesit, por eshte rritur ne Tirane ku dhe banon prej vitesh.
Ne vitin 2010 krijoi rep grupin muzikor The Albanian Tigers (Tigrat Shqiptar)e ne vitin 2012 vazhdoj me lancimin e kengeve te tij ne bashkpunim me shokun e tij te ngushte ATG.
Aktualisht eshte lideri i grupit TAT dhe eshte idolli i shumices te te rinjeve pasi konsiderohet nje Bad Boy per moshen e tij. Ai ka lind me date 1 Janar 1995

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 5