Më mbaj mend (për 1 muaj)

Katilirrebel - Te Dua (Feat. Beli Bello)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Beli Bello{pj.1}

te thirri ty princesh se ti e meriton
krejtve ju ik truni kur pran ti po kalon
krejt po tkan inati po se din se cka bojn
vetem rrin e flasin e shum po xhelozojn
ti e meriton shum kte bukuri
ti je me e bukura sta kalon dot njeri
cdo mashkull enderron nje femer sikur ti
po un e kam tashme e ajo je vec ti
se ti me ke hyre thelle ne zemer tash
ndjeva dicka kur te dua ty te thash
puthjen e par une ty ta dhash
gjithcka brenda teje ne ate cast un e pash
ate dit ti shkelqeje tamam sikur flori
ishte dita ma e bukur kur u bashkuam ne te dy
e ska me si ty ta them me gjith zemer
ti je nje princesh e jo vetem nje femer

Refreni:{KatiliRrebel}
Te dua ty moj zemer te dua moj princesh
te dua ty te dua
te dua deri tvdes
se te dua ty moj zemer te dua moj princesh
te dua ty te dua
te dua deri tvdes

KatiliRrebel{pj.2}

Dua te tkem pran se kejt ty ti fali
sapo ty te pash mu zemra me ndali
se kur them te dua ta them te verteten
ti per mu jep gjithcka e per ty jap dhe jeten
ti per mu je dashnia qe kom nzemer
te dua si princeshe o ma e mira femer
ty te kam tregu gjithcka per jeten time
zemer qe kur erdhe ti un bera shum ndryshime
falenderoj Zotin qe mes nesh ka dashni
falenderoj diten kur u takum ne te dy
jeta me ty po paska kenaqsi
hera par njeten tem qe kom ra ndashuri
nje kopje kaq e bukur si na jo nuk ka
se si ti edhe nanderr kurr skisha pa
ti me kupton e un te kuptoj
e ti je e vetmja qe un dashurooj


Ky tekst u dërgua nga Era Tirane


Nuk kemi video për këtë këngë.


Katilirrebel
Featuring: Beli Bello
Publikimi: 03/10/2012


Katilirrebel - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Katilirrebel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0