Më mbaj mend (për 1 muaj)

Katrin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Katrin është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Shtator 2016, Katrin publikon videoklipin "Dashuri Pa Fund"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arjanita Shala

Irini

Atma

Dana Jo

Ojsa

Damjana Shtylla

Eli Qorri

Egy C

Deniz

Sarentina Cako

Tags: Katrin


Komente mbi këtë artist