Më mbaj mend (për 1 muaj)

Katty

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut 
BIOGRAFIA: Katty është një këngëtare. Quhet Kaltrina Ajdari dhe jeton në Gostivar, por njihet si Katty dhe i pëlqen ky emër që do ta shoqërojë në artin e saj. Ajo është një këngëtare e re e cila ka shumë talent dhe ka një vokal shumë të bukur. Katty ka realizuar një këngë në bashkëpunim me reperin Skeezy, i cili është njëri prej drejtuesve të labelit “Industry Records”, ku vajza ka lidhur një kontratë për dy vjet me këta djem të talentuar të cilët jetojnë në Belgjikë. Në Maj 2013,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Katty, Katy, Kaltrina Ajdari

Komente 0