Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

KeepMan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: KeepMan është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 17 Korrik 2009, KeepMan publikon videoklipin "Fire". Më datë 29 Shkurt 2012, KeepMan publikon videoklipin "Magot". Më datë 9 Gusht 2012, Zinxhirt publikon videoklipin "Nasty", në bashkëpunim me KeepMan. Më datë 17 Prill 2013, KeepMan publikon videoklipin "Homing". Më datë 7 Qershor 2013, Butch publikojnë videoklipin "Para", në bashkëpunim me Mc Kresha, KeepMan & Lyrical Son. Më datë 24 Maj 2014, KeepMan publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareSpecimen (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Legjenda

Danny Boy

Sony NRG

Gjyks

Xhema Aka Jemayli

Bigg V

Agon Nimani

Niku

Ummet

Kacho


Tags: Keepman

KeepMan në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet