Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

KeepMan - Sen Per Club

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sen Per Club".
3. Video është e këngës "Sen Per Club", por nuk këndohet nga KeepMan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

KeepMan - Sen Per Club  (Feat. Dj Suat)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dj Suat

17/01/2009

2009-01-17T12:08:53+00:00Refrain(2 here)Keepman:
Ky sen o Club , qe t'bon ty hot
s'teln ty rahat , ti e lyp prap.

Keepman:
Bonu gati kqyre ngoje qka po bina , vina rrina pina rrabi me killa , ska gazolina t'kallim pa benzina me fllow beat burns
mushem me rima...................
Afrohu pak ma ngat ti ngoje senin pe shoh venin se keep pja din renin.Prishtin - Shkup - Liege emnin ma permenin
po don mem gjet ti qaj re kan venin po real ok hajde hypi trenit , se un jam qaj qe ti shkeli mat trentit , po doni hita per Club na ti bina , gjithkah jem na nStreet edhe nbina , ka o nxet bitch dije qe jem veq na DJ SUAT keep it real maje n'mena.

Refrain(2 here)Keepman:
Ky sen o Club , qe t'bon ty hot
s'teln ty rahat , ti e lyp prap.

DJ SUAT :
Vu vu vu vu vu sdi qka po thu
smun let me mu kerkush me lu
prap une bi rap prap une boj hap , prap ti thu rap
prap une jom n'Club prap
une boj bisnis tu ba hita
qe ti qin bita un i shita
nuk e dita qe je inatxhi
tash shko fuck you more fmi
hajde sonte krejt pe thejna qikat t'mira na i nxejna
ska zensur na nuk e vrejna
menjen krejtve na jau ktheja
shuj mos fol ti ule koken beati jem e dridh token
inatxhit tash rroken rroken rroken rroken ouh ouh ouh.

Refrain(2 here)Keepman:
Ky sen o Club , qe t'bon ty hot
s'teln ty rahat , ti e lyp prap.


Më Shumë Këngë Nga KeepMan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet