Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Keisi Medini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Keisi Medini është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Janar 2019, Seldi & Keisi publikojnë videoklipin "S'ka Dashni" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Muzika e këngës u punua nga Alsked Rrenja, ndërsa teksti u shkrua edhe nga Keisi Medini. Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films. Më datë 25 Shkurt 2020, Keisi publikon videoklipin "Alo Alo". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Petro Xhori....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

E bija e

Sabianit

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Brikey

Keisi

Aurora Zeka

Onika

Vivian Kokeri

Rigersa Zefi

Ardita Begu

Valëza Zogaj

Eli Qorri

Dorisa Pacolli

Tags: Keisi Medini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet