Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kejsi Tola - Nje Minute Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Ref:
dhe nje minute me shume kerkoj
qe syte ti mbyll, te enderroj
dhe te gjej pak shprese
qe jeten time ta jetoj

I)
E heshtur sot degjoj
fjalet e vetmise
qe cdo cast me perqafojne

Harruar ne trishtim
serish edhe nje here
pres qe nata te mbaroj

Sa shume vite i kemi humbur
pa thene asnje fjale
cdo rrahje zemre
behet ne heshtje
dhe me thote se asgje
S'e kthen me kohen pas

Ref:
dhe nje minute me shume kerkoj
qe syte ti mbyll, te enderroj
dhe te gjej pak shprese
qe jeten time te jetoj, te jetoj

II)
E heshtur sonte shkoj
drejt fatit qe me pret
ndonese jo nuk ka me kohe
Harruar ne vetmi
dhe per te fundit here
pres qe nata te mbaroj

Sa shume vite i kemi humbur
pa thene asnje fjale
cdo rrahje zemre
behet ne heshtje
dhe me thote se asgje
S'e kthen me kohen pas

Ref:
dhe nje minute me shume kerkoj
qe syte ti mbyll, te enderroj
dhe te gjej pak shprese
qe jeten time te jetoj, te jetoj, te jetoj

Se fjalet me s'me mjaftojne
....................
vec nje minute me shume une te jetoj


Ky tekst u dërgua nga Linda SadikuKejsi Tola
Publikimi: 28/03/2014


Kejsi Tola - Nje Minute
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Minute".
3. Video është e këngës "Nje Minute", por nuk këndohet nga Kejsi Tola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kejsi Tola:


Komente 0