A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kejsi Tola

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  125
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Kejsi Tola është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Kejsi Tola është një figurë shumë e dashur dhe e njohur në fushën e muzikës. Ka nisur daljet e saj në skenë që në moshë fare të re, për t’u bërë e njohur për publikun e gjerë në një talent show në vitin 2008, në të cilin doli edhe fituese. Në karrierrën e saj ka rrëmbyer një sërë çmimesh të rëndësishme në festivalet dhe programet muzikore ku ka marrë pjesë. Koleksioni i çmimeve të fituara për Kejsin ka nisur që në fëmijëri, me festivalin e fëmijë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Eurovision

Fituese e

Ethet E Së Premtes

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Greta Koçi

Xhensila Myrtezaj

Eni Koçi

Enca

Samanta Karavella

Ronela Hajati

Elhaida Dani

Klea Huta

Beatrix Ramosaj

Dhurata Ahmetaj


Tags: Kejsi Tola, Kesi Tola, Keisi Tola, K.C. Tola, Ethet, Eurovision

Kejsi Tola në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019