Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  85
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Keli është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Të gjithë e njohim me pseudonimin "Keli". Punon dhe vepron në Zvicër, për të realizuar projekte të reja. Kënga e parë titullohet "Më fal", ku njëkohësisht edhe albumin e vitit 2008 e titullon me titullin e njejtë. Në vitin 2009, Keli publikon albumin "Llokum Me Arra". Më datë 3 Qershor 2010, Keli publikon videoklipin "Gurbeti". Në vitin 2010, Keli publikon albumin "Loqka Ime". Në vitin 2011, Keli publikon albumin "Agallar, Pashalla...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Leutrim Beluli (Leo)

Profili

Facebook

Facebook

Fanpage

Kanali

Youtube

Komente

4 🔥Live 2020 (2020)

Babo (2019)

1 Milion (2018)

Fustani (2017)

U Kall (2016)

Kuklla (2015)

Ylli Im (2014)

U Knaqem (2013)

S'muj Me Tjeter (2012)

Agallar, Pashallar (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (9)

2
2
7
6
4
8
10
3
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Erkan Musliu

Duli

Argeton Dervishi

Blerim Lutfiu (Beli)

Halil Bilalli

Xheni

Ylber Aliu

Zyber Avdiu

Besnik Salihu

Muhamet Sejdiu

Tags: Keli, Shkelzim Behluli, Shkelxen Behluli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet