Keli

Këtë Verë Keli Vjen Më Fuqishëm Se Kurrë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[07-07-2016]
Kengetari Keli duket se nuk ka te ndalur
Cdo dite e me shume ai na surprizon me projektet e tij dhe pikerisht kte vere ai ka vendosur te vije me fuqishem se kurre.Pas publikimit te dy megahiteve 2016,"hajde ta bojna"dhe "zemra", Keli nuk vonoi shume dhe ne date 2 korrik hodhi ne treg albumin e ri "u kall", titulluar keshtu prej klipit te ri qe Keli pritet ta lancoje keto dite,e qe me siguri do korre suksese te jashtezakonshme sepse fansat e Kelit jane shprehur te paduruar per te pritur klipin e ri.Ky album eshte pritur mjafte mire nga publiku,per te cilin Keli ka marre shume komente te bukura. Por kjo nuk eshte e gjitha sepse kete vere Keli do vije jo me nje por me tre videoklipe, gje qe verteton suksesin e padiskutueshem te Kelit dhe faktin se ai ka arritur majat.Te gjithe jemi kurioze per klipet e reja te Kelit e nuk na mbetet gje tjeter vecse te presim publikimin e tyre dhe ti urojme Kelit shume suksese.
 (TeksteShqip.com)

Këtë Verë Keli Vjen Më Fuqishëm Se Kurrë

Dergoi: CisjanaKomente 0