Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Hiphop Tallava Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me Hiphop Tallava
djem e qika dojn meba sefa
kshtu po lypin tri e treja
kshtu po kallet ajde atmosfera.

refreni
Ajt me lujt aman aman
e ajde na aman aman
me hiphop meu knu tallava
ajt me lujt aman aman
e ajde na aman aman
me hiphop meu knu tallava.

Nuk ka dert ajt nuk ka gajle
se po knojna tallava me kajde
per kullera u kall atmosfera.

E ajde ajt ta kallim sonte
ani diskoteken ani diskoteken
veq me kang e valle shok
ta kalojm na jeten
veq me kang e valle shok
ta kalojm na jeten
e luni luni shok aman
ajde ju me qefe
ah luni luni shok
ajde ju me qefe
qa paska nis o Keli meju knu me qefe oh
qka paska nis o keli me ju knu me qefe
amaaaaaaan oooooooof amaaaaaaan.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-chKeli
Publikimi: 12/10/2015


Keli - Hiphop Tallava
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hiphop Tallava".
3. Video është e këngës "Hiphop Tallava", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0