Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Keli - Sa Gostivari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Gostivari".
3. Video është e këngës "Sa Gostivari", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Keli - Sa Gostivari  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/07/2009

2009-07-13T03:41:50+00:00sa gostivari hajde ni kang me jau knue tybe mos me lan o hajde ooo me fillue,
e ngoni shok aman hajde ju more vllaznie ku ja nisa sonte per shokun azizin per shokun azizin e hajde of aman aman e hajde hajde gjyl o xhan
-sa pafat kisha qen gotat nji mbas nji mshoqrojn o sa pafat kisha qen gotat nji mbas nji mshoqrojn hajt mbyll ne zemer kelmend aman as kerkujt nuk i tregoj


Ky tekst u dërgua nga Aziz
Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë