Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Harrove Baben Harrove Nanen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Ti E DiN MOJ PRiNDVE TU SA TE DOJN SA TE RESPEKTOJN

2x
PER NJE DJAL JA KTHEVE SHPiNEN PRiNDVE QiK MA N'DALE FRYMEN

2x
HARROVE MOJ BAB E NAN
HARROVE MOTRA E VLLAZNi
KAM MET VRA TE GJiTH TE MiRAT
TE GJiTH TE MiRAT E KSAJ SHPiS

2x
PREJ SE PREJ SHPiS Ti JE DAL
LOTi NANES NUK U N'DAL

2x
EE SA LOTE TU KAN RA AS NJE T'MiR NUK Ki ME PAA

2x
HARROVE MOJ BAB E NAN
HARROVE MOTRA E VLLAZNi
KAM MET VRA GJiTH TE MiRAT
TE GJiTH TE MiRAT E KSAJ SHPiS


Ky tekst u dërgua nga Vj0llca.d


Nuk kemi video për këtë këngë.


Keli
Publikimi: 01/12/2009


Keli - Harrove Baben Harrove Nanen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harrove Baben Harrove Nanen".
3. Video është e këngës "Harrove Baben Harrove Nanen", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0