Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Keli - Hajde Qika  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"U Knaqem"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Qika" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Maria Lajçaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kadal dal u mbush lokali
Po vjen çika po vjen djali
E jane vesh jane rregullu
Trendi keshtu asht t'u kerku

Hajde çika kadal dal
Hyni ne valle pa asnji fjale
Hajde dhe ju djem te ri
Çikat presin per dashuri

Ref...x2
O sa mire valles po i prin
Ma e mira me krejt shoqnine
Hajt vallezoni ju pa ja nda
Si shqiptaret ne bote nuk ka

Ju vallezoni ne ne nen
Moj t'ja ndin hiç per asken
Beni qejf beni sefa
Si ju sonte kurre s'kam pa

Une kendoj ju vallezoni
Atmosferen peshe e çoni
Ketu jam une veç per ju
Deri ne mengjes o me vallezu

Ref...x2
O sa mire valles po i prin
Ma e mira me krejt shoqnine
Hajt vallezoni ju pa ja nda
Si shqiptaret ne bote nuk ka

...

Ref...x2
O sa mire valles po i prin
Ma e mira me krejt shoqnine
Hajt vallezoni ju pa ja nda
Si shqiptaret ne bote nuk kaMë Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet