Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Keli - Mir Se Vini  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Llokum Me Arra"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mir Se Vini" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Keli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Don Phenom - Mir Se Vini

I don't f**k with this haters, no no
Kudo qe shkoj e kom hekrin, wow wow
The real Don, the real mafioso
Ti djali i mamit ti je f**king bozo

[REF.:]
Kjo femer sillet si Rihanna
E nez cigaren marri ganxha
Vdes per club e lounge-a
Vdes per pjeshka t'reja nga Franca

Flexin' on you haters, thirrem Don Phenom-i
Dashnorja jote ka hump pussy on me
Jom pa [?] qe mdok mos tvjen inati
Wow kemosabe dera kamikaze
Honey guns gotta 100 shotta
Ta mora femnen gucci prada
My shqipez tshkelin ftyren me Balenciaga
Varsja po shkelqen po mduket se eshte baker
Sdi ca po po flasin my shqipez le tflasin
My shqipez le tflasin
Shkon karikatori si me ken robt kat ulen n'dasem
Hajde me nacut ta nezim krejt clubin e nezi estraden
Hajde moj zemer lej krejt shoqet se sonte po dalim

I don't f**k with this haters, no no
Kudo qe shkoj e kom hekrin, wow wow
The real Don, the real mafioso
Ti djali i mamit ti je f**king bozo

[REF.:]
Kjo femer sillet si Rihanna
E nez cigaren marri ganxha
Vdes per club-e edhe lounge
Wow, vdes per pjeshka nga Franca
Doug you f**king with a shotter
Hey, ti me neve nuk ke shanca
Hey, ti me neve nuk ke shanca
Hey hey, miresevini ne mafia

T'egazgjerojn krejt hiperbol
Po don njerz me mu i lypin n'Interpol
[?] shperthejm tritol kjo o shahmat inponume zhol
[?]
Plas makina flaken parakolp skan nevoj me hap partafol
Foli qet [?] krejt gojen hudra sikur tarator
Me ni telefon shkon fara vorr
[?] kom para qorr
Mos leni nam ti je bo si
Knoni filma skeni pa horror

I don't f**k with this haters, no no
Kudo qe shkoj e kom hekrin, wow wow
The real Don, the real mafioso
Ti djali i mamit ti je f**king bozo

[REF.:]
Kjo femer sillet si Rihanna
E nez cigaren marri ganxha
Vdes per club edhe lounge-a
Wow, vdes per pjeshka nga Franca
Doug you f**king with a shotter
Hey, ti me neve nuk ke shanca
Hey, ti me neve nuk ke shanca
Hey hey, miresevini ne mafia

Motrat Perteshi - Mir Se Vini

Sa here na vijne mysafire
Ketu ne kurbet
Kenaqemi e na vjen mire
Ju boj muhabet

Nisim kengen me kendu
Sebashku pleq e te ri
Pak momente me harru
Te shkreten merzi

Ref...x2
Miresevini miresevini
Sa ma shpeshe me dale
Deren çel sa doni te rrini
Per ju kemi mall

Kur te kthehemi ne shtepi
E te mbesim vete
Prape eshte e njejta merzi
Qe s'ndalet n'kurbet

Vjet per vjet na duket pak
Kur vijme ne pushim
Sa here po na mbet merak
Edhe pak te rrime

Ref...x2
Miresevini miresevini
Sa ma shpeshe me dale
Deren çel sa doni te rrini
Per ju kemi mall

...

Ref...x2
Miresevini miresevini
Sa ma shpeshe me dale
Deren çel sa doni te rrini
Per ju kemi mall
Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet