Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Keli - Askush S'e Deshti Gurbetin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/06/2019

2019-06-30T21:56:15

Teksti:

Keli

Orkestrimi:

Ylber Qaili

Këngë e albumit:

"Babo"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Askush S'e Deshti Gurbetin" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Keli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet