Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kelly Clarkson

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
 • Emri i Vërtetë:
 • Kelly Brianne Clarkson
 • Vendlindja:
 • Fort Worth, Texas 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Kelly Clarkson është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Kelly Brianne Clarkson is an American singer and songwriter. In 2002, she rose to fame after winning the first season of American Idol, and has since been established as "The Original American Idol." Her debut single, "A Moment Like This", topped the US Billboard Hot 100 and broke the record for the biggest jump to number one in the chart's history; it became the best-selling single of the year in the country. She became the runner-up of World Id...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lana Del Rey

Christina Aguilera

Katy Perry

Britney Spears

Lady Gaga

Pink

Loreen

Hadise

Cheryl Cole

Maria Mena

Tags: Kelly Clarkson


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet