A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Kelly - Nëse Ti Do


Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/12/2014

2014-12-27T22:17:47

Music & Lyrics:

Kelly

Arrangement:

Olsi Gjondedaj

Participating in

Festivali i 53-të Në RTSH


Zemra te kendonte
Imagjinonte
Asgje nuk kish kufi

A do dalim sonte?
Cfare do mendonte?
Sikur te kisha pak guxim

Dhe me vehte thash
"sa do doja te ishim bashk"
Ora ndalonte, kur me shikonte
Dukej si nje film

Nese ti do
Nese ti do
Me ty dua te zgjohem cdo mengjes
Me thuaj po
Me thuaj po
Qe ta kuptoj se me do me te vertete

Sa bosh duket bota
Per ty kendoja
Nuk kam me frymezim

Sikur ti tregoja
Se sa e doja
Do kish tjeter kuptim

Dhe me vehte thash
Per ty zemren time jap
Cfare do mendoja po ta shikoja
Ne jeten time prape.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019