Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly - Ma Ka Fajin Zemra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  15

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2018

Komente

2 🔥

15/10/2018

2018-10-15T11:30:12+00:00Iku pa thënë asnjë fjalë,
Sot vetëm kujtimet mbaj,
Ndoshta e kam lëndu,por nuk e dija,
Isha një lojë,
Veç kaq,
Sa herë zhytem në mendime,
Të gjej aty unë sytë e saj,
Dhe unë si në faj pa pretendime,
Kerkoja dashurinë ta mbaj,

Ref.

Tani jam vet,
Shpirti mu ka vra,
Ta fala jetën ta dish se sa t'kom dasht,
Se ma ka fajin zemra,
Për ty rreh zemra,

Të mungonte sadopak
Asgjë më shumë jo nuk kom dasht
Ajo si dëgjoj lutjet e mia,
Asnje lamtumir sme tha,
Sa her kam pritur që të vijë,
Ah si kur te vije prap,
Do të përqafoja nuk do t'lija të mbaronte kurrë ky cast

Ref.

Tani jam vet,
Shpirti mu ka vra,
Ta fala jetën ta dish se sa t'kom dasht,
Se ma ka fajin zemra,
Për ty rreh zemra,


Ky tekst u dërgua nga Marjeta Istrefi2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kelly:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet