Kemajl Bega (Kema)
Kemajl Bega (Kema)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Kemajl BegaBiografia

BIOGRAFIA: Kemajl Bega (Kema) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe baladë popullore. Në vitin 2012, Kema publikon albumin "Lum Lum Per Mu". Më datë 23 Shtator 2017, Kemajl Bega publikon videoklipin "A Je Najkun". Në vitin 2017, Kemajl Bega (Kema) publikon albumin "Live 100% 2017". Më datë 13 Prill 2018, Kemajl Bega publikon videoklipin "Ti M'ke Bo Pervete". Më datë 10 Qershor 2018, Kemajl Bega publikon videoklipin "Kallma Zemren". Më datë 28 Dhjetor 2018, Kemajl Bega publikon videoklipin "Plumb Në Zemër"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0