A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  20
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Kenga Ime is a popular music festival. Rikthehet Festivali i Këngës Tradicionale dhe Qytetare. Mbrëmja e së shtunës në Teatrin e Televizionit Klan do të jetë arena e emrave të famshëm dhe të suksesshëm në spektaklin "Kënga ime". Projekti i ri i tre producentëve artistik Pandi e Bledi Laços dhe Adrian Hila sjell traditën dhe vlerat e festivalit dhe spektaklit në një mbrëmje të vetme. Secila nga 15 të shtunat e muzikës së vërtetë në ekranin e Televizionit Klan, për këngëtarët sfida do...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Shkodra Fest

Top Music Awards

Mikrofoni I Artë

Festivale Për Fëmijë

Musical-Fest

Netët E Klipit Shqiptar

Prizreni Music Fest

Kosova Fest

Videofesti

Polifest


Tags: Kenga Ime, Pandi Laço, Pandi Laco, Klan, Qytetare, Popullore, Tradicionale

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019