Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Korçare

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  80
  • Vendlindja:
  •  
Kenge Korçare është një përmbledhje këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore korçare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKëngë Korçare


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Këngë Shkodrane

Kenge Te Shqiperise Se Mesme

Këngë Kosovare

Kenge Popullore

Këngë Dasmash

Këngë Për Fëmijë

Tags: Kenge Korçare, Serenate, Serenata Korçare, Korça, Popullore, Kenge Korcare


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet