Më mbaj mend (për 1 muaj)

Serenata Korçare - Shoqes Sime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po flas me gjuhen e kenges
ashtu si zemra, e kerkon
per vajzen capkene
vajzen e dashur
per ate qe e dashuroj

dhe ti tani
me shikon mua
dhe kerkon
ate qe s'thua

Dhe ndoshta do rroj
dhe do te te pres

ti prek buzet e saja
ti kem un per jeteNuk kemi video për këtë këngë.
Serenata Korçare - Shoqes Sime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqes Sime".
3. Video është e këngës "Shoqes Sime", por nuk këndohet nga Serenata Korçare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Korçare:


Komente 0