A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kenge Per Femije

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  615
BIOGRAFIA: Kenge Per Femije is a very famous singers collection of Kids music. "Këngë Për Fëmije" është një rubrike ku përmledhim këngë të kënduara në festivale për fëmijë ose këngë për fëmijë që i kanë rezistuar kohës dhe janë kënduar brez pas brezi. Festivalet e këngës për fëmijë janë shumë të rëndësishëm në jetën artistike dhe në zbulimin e talenteve. Fëmijët kanë nevojë për muzikën e tyre dhe në Tiranë, Shkodër, Prishtinë e kudo, i është dhënë mundësia talenteve të vegjël të këndojnë nëpër Festivale të dedikuar vetëm pë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Mbretëresha E Dëborës (Frozen) (2014)


» Add A Song »

Erdh Nje Dallendyshe
Veza Apo Pula
Eja Me Mua!
Me Flamurin Ne Zemer
Pavarsia
Gezuar
Nje Vonese E Vogel
Pellumbat E Paqes


Translations (1)


Related Artists:

Kenge Popullore

Këngë Dasmash

Kenge Korçare

Këngë Shkodrane

Këngë Kosovare

Kenge Te Shqiperise Se Mesme


Tags: Kenge Per Femije, Keng Per Femij, Muzik Per Femije, Kenge Per Beba, Keng Per Femi

Kenge Per Femije in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018