Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kenge Per Femije

Tags: Kenge Per Femije, Keng Per Femij, Muzik Per Femije, Kenge Per Beba, Keng Per Femi

Kenge Per Femije është një përmbledhje këngësh shumë e preferuar, që këndon muzikë junior. "Këngë Për Fëmije" është një rubrike ku përmledhim këngë të kënduara në festivale për fëmijë ose këngë për fëmijë që i kanë rezistuar kohës dhe janë kënduar brez pas brezi. Festivalet e këngës për fëmijë janë shumë të rëndësishëm në jetën artistike dhe në zbulimin e talenteve. Fëmijët kanë nevojë për muzikën e tyre dhe në Tiranë, Shkodër, Prishtinë e kudo, i është dhënë mundësia talenteve të vegjël të këndojnë nëpër Festivale të dedikuar vetëm pë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  498

» Dërgo Një Këngë »


Eja Me Mua!
Erdh Nje Dallendyshe
Nje Vonese E Vogel
Pellumbat E Paqes

Përkthime (1)

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017