Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Tring Zilja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  92

REF:
Tik, tak, tik, tak ne krahrorin tim
tik, tak, tik, tak zemra gjith gëzim
tik, tak, tik, tak ne kraharorin tim
me orën po vrapojmë

Tring zilja, Tring zilja
Zilja Tringëllon, tring
Tring zilja, Tring zilja
Zilja Tringëllon, tring

REF:
tik, tak, tik, tak ne krahrorin tim
tik, tak, tik, tak zemra gjith gëzim
tik, tak, tik, tak ne kraharorin tim
me orën po vrapojmë

REF:
Tring zilja, Tring zilja
Zilja Tringëllon, tring
Tring zilja, Tring zilja
Zilja Tringëllon, tring (2x)


Ky tekst u dërgua nga  diellza

Kenge Per Femije - Tring Zilja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tring Zilja".
3. Video është e këngës "Tring Zilja", por nuk këndohet nga Kenge Per Femije.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0