Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Zilja E Shkolles Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  64

ref 2
din don din din don
zilja e shkolles
po na fton

ref 2
le te dihet per gjithmon
se fletoret do ti mbush
plot me pesa varg si rrush

ref 2
u hap shkolla me shendet
dhe ne klas po na therret

ref 2
din don din din don
zilja e shkolles
po na fton

se fletoret do ti mbush
plot me pesa varg si rrushNuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Per Femije - Zilja E Shkolles
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zilja E Shkolles".
3. Video është e këngës "Zilja E Shkolles", por nuk këndohet nga Kenge Per Femije.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 3