Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Pavarsia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  31

sa koh ka kaluar deri sa erdhi kjo dit sa njerz jan fliuar e sa shum kemi prit plot sakrefica e mundim plot vuajte e padrejtesi kaloi kjo kosova ime gjat rruges per pavarsi vite e vite te tera trimat per liri luftuan vite e vite te tera nenat lutuna sa e shenjt e sa e qmuar eshte kjo dit sa me mall thrrasim kosove republik enderrat shekullore e shqiptareve je ti amaneti i atyreve qe ran per liri FJALA PAVARSI


Ky tekst u dërgua nga Leta

Kenge Per Femije - Pavarsia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pavarsia".
3. Video është e këngës "Pavarsia", por nuk këndohet nga Kenge Per Femije.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 2