Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Nuk Festoj Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  23

Mbylla syte degjova festen ndeza yjet nji nga nji
Po trokasim hape deren thuaje nje deshir dhe ti
Hapa syte ndjeva festen bien zilet nji nga nji
Po trokasim hape deren
Sonte nuk je vetem ti
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
Ku te jesh atje do vi e do festojme te dy
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
Do ti hapim bashk dhuratat do festojme te dy
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
Ku te jesh atje do vije e do festojme te dy
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
Do ti hapim bashk dhuratat do festojme te dy
Une e morra sot dhuraten kur qeshen ata sy
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
Ku te jesh atje do vi e do festojme te dy
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
Do ti hapimbashk dhuratat do festojme te dy
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
Ku te jesh atje do vij e do festojme te dy
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
Do ti hapim bashk dhuratat do festojm te dy


Kenge Per Femije - Nuk Festoj Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Festoj Pa Ty".
3. Video është e këngës "Nuk Festoj Pa Ty", por nuk këndohet nga Kenge Per Femije.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 1