Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Erdhi Mami Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  16

Unë dhe Beni mamin tonë,
e ndihmojmë gjithmonë.

Bashkë me babin tonë të dashur,
punët ja mbarojmë.

Beni enët merr i lan,
dhomën rregullon.

Edhe Eva porsi flutur,
në dyqan shkon.
Hej, Hej,

Erdhi erdhi mami në shtëpi.
Punët janë mbaruar bukuri.
Mami babi ne na përgëzojnë ne
dhe të lumtur ne na përqafojnë 2x


Ky tekst u dërgua nga Perralla Shqiptare

Këngë Për Fëmijë - Erdhi Mami
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdhi Mami".
3. Video është e këngës "Erdhi Mami", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0