Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Balonat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  11

Pranvera lëshoi balonat në qiell,
Të blerta, të verdha, rozë kombinacion.
Me rreze atje lartë,
Pisku ar i diellit.
Ku rrinë balonat hey,
Bukur i ndricon.

Balonat ngjyrat i kanë si ylber,
Me një fill mes reve i dërgojmë.
Me nje fill në tok prap i kthëjmë,
Dhe zemra ime me to nëhorizont.

Balonat ngjyrat i kanë si ylber,
Me një fill mes reve i dërgojmë.
Me nje fill në tok prap i kthëjmë,
Dhe zemra ime me to nëhorizont.

Lalalala lalalala
Lalalala lalalala


Pranvera lëshoi balonat në qiell,
Të blerta, të verdha, rozë kombinacion.
Me rreze atje lartë,
Pisku ar i diellit.
Ku rrinë balonat hey,
Bukur i ndricon.

Balonat ngjyrat i kanë si ylber,
Me një fill mes reve i dërgojmë.
Me nje fill në tok prap i kthëjmë,
Dhe zemra ime me to nëhorizont.

Balonat ngjyrat i kanë si ylber,
Me një fill mes reve i dërgojmë.
Me nje fill në tok prap i kthëjmë,
Dhe zemra ime me to nëhorizont.

Lalalala lalalala
Lalalala lalalala


Ky tekst u dërgua nga Perralla Shqiptare - Manaferra

Këngë Për Fëmijë - Balonat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Balonat".
3. Video është e këngës "Balonat", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0