Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Dy Dhe Dy Bëjnë Katër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  9

Aiaioooooo...
Mos më pyet mua
Aiaiooooooo
Mir nuk kam mësuar

Aiaioooo...
Turpi sec më kapi
Aiaioooo...
Do ja fusim vrapit

Më fal,
Faleni ju lutem
Më fal,
Lotët s'po i ndaan

Më fal,
E kuptoj gabimin
O të lutem, o mësuese
Ti më fal, më fal
Më fal!

Mos më pyet për ushtrime,
Dituri e vizatime
Unë të premtoj
Se do mësoj

Pas këndimit u harrova
Fjalët e mamit s'i dëgjova
Oh kam gabuar, e kuptoj

Mos më pyet për ushtrime,
Dituri e vizatime
Unë të premtoj
Se do mësoj

Pas këndimit u harrova
Fjalët e mamit s'i dëgjova
Oh kam gabuar, e kuptoj

Aiaiooo...sa e zgjuar jam
Aiaiooo... Gjithë mend i kam
Aiaiooo...e mësova dje,
Aiaiooo...dy dhe dy bëjnë tre

Më fal,
Faleni ju lutem
Më fal,
Lotët s'po i ndaan

Më fal,
E kuptoj gabimin
O të lutem, o mësuese
Ti më fal, më fal
Më fal!

Mos më pyet për ushtrime,
Dituri e vizatime
Unë të premtoj
Se do mësoj

Pas këndimit u harrova
Fjalët e mamit s'i dëgjova
Oh kam gabuar, e kuptoj


Ky tekst u dërgua nga Përralla Dhe Fëmijët

Këngë Për Fëmijë - Dy Dhe Dy Bëjnë Katër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Dhe Dy Bëjnë Katër".
3. Video është e këngës "Dy Dhe Dy Bëjnë Katër", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0