Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Dua Lesin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  47

Sa herë del Lesi në televizor
unë e përshëndes me dorë
shumë dëshiroj që ta kem pranë
ta puth fortë se e kam xhan

Kukulla ime mua më thotë mami
kur del Lesi te ekrani
Xhulio tani ty të përshëndet
kur lëviz bishtin e vetë

Dua Lesin në shtëpi
të rrijmë bashkë ne të dy
ta ushqej me çokollata
të luajmë hapa dollapa

Dua Lesin ta kem pranë
ta puth fortë se e kam xhan
ti jap arra ti jap dardha
e ti vesh këpucë të bardha
Këngë Për Fëmijë
Publikimi: 02/08/2021
Muzika: Gent Rrushi
Këndojnë: Xhulio Rrëza, Enxhi Minga & Genti RrëzaKëngë Për Fëmijë - Dua Lesin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Lesin".
3. Video është e këngës "Dua Lesin", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0